نماد اطیمنان و آرامش

درخواست مشاوره ی رایگان

شرکت کارگزاری رسمی نماد بیمه دارای پروانه رسمی کارگزاری بیمه از بیمه مرکزی و کد همکاری از کلیه شرکت‌های بیمه دولتی و خصوصی بوده و در واقع ارتباط بین کلیه شرکت‌های بیمه‌ای و مشتریان را برقرار می‌کند. شرکت کارگزاری رسمی نماد بیمه تلاش می‌کند با پیش‌بینی نیازهای مشتریان و ارائه محصولات و خدمات نوآورانه آرامش خاطر آنها را فراهم نماید.

ما، ماموریت خود را با بهره‌مندی از توان بیمه‌گران و تکیه بر قابلیت‌های خویش از طریق انجام مشاوره بیمه‌ای، مدیریت ریسک، شناسایی نیازها و ارائه مناسب‌ترین پوشش و بهترین نرخ رقابتی و شرایط با رویکردی حرفه‌ای بدون هیچگونه بار مالی برای کلیه مشتریان حقیقی و حقوقی خود به انجام می‌رسانیم. از آنجا که امنیت خاطر مشتریان هدف ما است در صورت بروز خسارت، این کارگزاری پرونده‌های خسارت را پیگیری کرده و با ارائه مشاوره و راهنمایی‌های لازم تا وصول چک خسارت مشتریان را همراهی خواهد نمود.

چرا کارگزاری نماد بیمه بهترین انتخاب در بیمه درمان تکمیلی است ؟

شرکت كارگزاری رسمی نماد بیمه به عنوان مشاور و وكیل مدافع بیمه گذاران نزد كلیه شركت های بیمه در حوزه بیمه­ های درمان تکمیلی با رویكردی حرفه ای با تكیه بر دانش فنی و تجربه در صنعت بیمه فعالیت می نماید. مشتریان ما آگاهانه کارگزاری نماد بیمه را انتخاب می کنند و از مزایای فراوان آن بهره مند می شوند.

طراحی بیمه نامه ها بر اساس نیازهای اختصاصی مشتریان

طی جلسات حضوری با مشتریان، نیازها و اولویت ها جمع بندی شده و مطابق با آنها بیمه نامه با پوشش های مناسب طراحی می شود.


امکان استعلام قیمت از چندین شرکت بیمه

پس از طراحی بیمه نامه، از چندین شرکت بیمه استعلام قیمت صورت می گیرد و با توجه به توانمندی شرکت های بیمه به خصوص در زمینه خسارت و خدمات پس از فروش و در نظر گرفتن قیمت اعلامی، بهترین پیشنهاد به مشتری محترم ارائه می گردد.

مساعدت در نرخ و شرایط پرداخت حق بیمه

هر یک از شرکت های بیمه شرایط مختلفی برای پرداخت حق بیمه دارند که کارگزاری نمادبیمه مطابق با این شرایط و پیشنهاد مشتری، بهترین راه حل را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.


پشتیبانی اختصاصی و آموزش بیمه شدگان

از ابتدای مذاکرات برای تهیه بیمه نامه تا صدور و در طول مدت قرارداد، همکاران واحد ارتباط با مشتریان شرکت نماد بیمه، پاسخگوی سوالات و ابهامات مشتریان هستند. با ارسال فیلم های آموزشی، پاسخگویی آنلاین، تلفنی و حضوری ، پشتیبانی از بیمه شدگان را انجام می دهند.

جمع آوری مدارک خسارت از محل شرکت به طور منظم

در طول مدت قرارداد به صورت هفتگی همکاران واحد خسارت شرکت کارگزاری نمادبیمه به محل شرکت مشتریان مراجعه کرده و ضمن جمع آوری مدارک خسارت در صورت داشتن نقص یا داشتن مدارک عودتی، همه موارد را با ایشان چک کره و مدارک را به شرکت های بیمه منتقل می کنند.

پرداخت غالب خسارت‌ها در کمتر از 7 روز کاری

با توجه به ارتباطات گسترده و مناسب شرکت کارگزاری نماد بیمه با شرکت های بیمه و همچنین پیگیری مستمر پرونده های خسارت از شرکت های بیمه، عمده پرونده های خسارت در کمتر از هفت روز کاری تعیین تکلیف و پرداخت می شوند.

این فعالیت ها به صورت مستقل از هر گونه وابستگی به شركت بیمه خاص و تنها با تمركز بر نیاز مشتری و استفاده از حداكثر ظرفیت بازار انجام می پذیرد، شركت كارگزاری رسمی نماد بیمه با ارائه خدمات بیمه ای، بدون محدودیت در استفاده از پوشش های بیمه ای شركت های بیمه، همواره سعی در گزینش بهترین راه حل برای مشتریان دارد.

بیمه درمان تکمیلی شرکتی

بیمه درمان تکمیلی شرکتی یکی از خدمات ویژه کارگزاری نماد بیمه است که به شرکت های بزرگ و کوچک کمک می کند تا نیاز های درمانی کارکنان خود را تامین کنند. در طرح های بیمه تکمیلی شرکتی که توسط کارگزاری نماد بیمه ارائه می شود شرکت های کوچک با تعداد افراد بیشتر از ۱۵ نفر نیز تحت پوشش چتر بیمه ای قرار می گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از خدمات مشاوره بیمه درمان تکمیلی شرکتی کارگزاری نماد بیمه استفاده کنید.

تماس با مجموعه

واحد پشتیبانی شرکت کارگزاری نماد بیمه آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی است. با ما تماس بگیرید

بیمه درمان تکمیلی شرکتی؛ بهترین گزینه برای شرکت‌های بزرگ و کوچک

همواره یکی از دغدغه‌های بسیاری از شرکت‌ها و واحد‌های صنعتی و خدماتی‌کوچک و بزرگ جامعه، تأمین نیازهای درمانی جهت رفاه کارمندان خود است. بسیاری از شرکت‌های بیمه محدودیت‌های تعداد نفرات برای ارائه بیمه‌درمان تکمیلی گروهی در نظر می‌گیرند؛ اما خوشبختانه شرکت کارگزاری نماد بیمه با همکاری شرکت های بیمه با ارائه طرح‌های متفاوت، شرایط منحصر به فردی را در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف از جمله شرکت‌های کمتر از ۵۰ نفر (حداقل ۱۵ نفر) در نظر گرفته است و همچنین برای سازمان‌های بالای ۷۰ نفر امکان استفاده از دو طرح مختلف را امکان‌پذیر کرده است.

پوشش‌های بیمه تکمیلی شرکتی، کامل‌ترین بیمه تکمیلی گروهی

بیمه درمان تکمیلی شرکتی ارائه شده توسط کارگزاری نماد بیمه با همکاری شرکت های بیمه یکی از کامل‌ترین انواع بیمه درمانی گروهی است که با هدف پوشش حداکثری نیازهای درمانی کارمندان شرکت‌ها ارائه می‌شود. با استفاده از خدمات بیمه تکمیلی شرکتی، شما می‌توانید از خدمات مازاد بر بیمه پایه مانند بیمه تأمین اجتماعی برخوردار شوید. موارد تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی گروهی، از جمله مهم‌ترین و پرکاربردترین خدمات درمانی هستند که معمولاً هزینه‌های زیادی را به دنبال دارند. به این ترتیب با خرید بیمه تکمیلی شرکتی هزینه‌های درمانی کارمندان به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. در جدول زیر می‌توانید پوشش‌های بیمه تکمیلی شرکتی را مشاهده کنید:

جدول بیمه های تکمیلی شرکتی

شرایط استفاده از طرح‌های بیمه درمان تکمیلی شرکتی

برای استفاده از طرح‌های بیمه درمان تکمیلی شرکتی باید طبق قرار داد شرایط خاصی را رعایت کنید. در ادامه با شرایط بهره مندی و استفاده از طرح‌های بیمه درمان تکمیلی شرکتی آشنا خواهیم شد.

برخورداری از بیمه‌ پایه، لازمه دریافت خدمات بیمه درمان تکمیلی

برای استفاده از طرح بیمه شرکتی، بر خورداری از بیمه‌گر پایه (خدمات درمانی، تأمین اجتماعی و…) و ارائه لیست بیمه مربوط الزامی است. شرایط ارسال لیست بیمه گر برای شرکت‌های کمتر و بیشتر از ۶۰ نفر در جدول زیر قابل مشاهده است.

کمتر از 60 نفر (حداقل 15 نفر) 70% لیست بیمه گر پایه
بیشتر از 60 نفر 50% لیست بیمه گر پایه

دوره انتظار بیمه تکمیلی شرکتی چقدر است؟

دوره انتظار مدت زمانی است که در طول آن بیمه‌گر تعهدی به جبران خسارت ندارد. در جدول زیر می‌توانید خدمات مختلف و دوره انتظار آن‌ها را مشاهده کنید. دقت کنید کشیدن دندان و هزینه‌های ناشی از حادثه که نیاز به هر کدام از خدمات زیر داشته باشد دوره‌انتظار ندارد.

زایمان 9 ماه مدت انتظار
بستری و جراحی 3 ماه مدت انتظار

شرایط سنی بیمه درمان تکمیلی گروهی، افراد تا چه سنی مجاز به استفاده از خدمات هستند؟

شرایط سنی بیمه درمان تکمیلی یکی از شرایط اصلی است که در همه انواع بیمه تکمیلی مورد توجه قرار می گیرد. خوشبختانه بیمه شرکتی همه افراد تا سن ۸۰ سالگی را تحت پوشش قرار می دهد. با این حال افراد بالاتر از ۶۰ سال باید هزینه اضافه ای در هنگام پرداخت حق بیمه خود تقبل کنند.

60 تا 70 سال 50% افزایش حق بیمه
71 تا 80 سال 100% افزایش حق بیمه

نحوه دریافت خسارت در بیمه درمان تکمیلی شرکتی

دریافت خسارت بیمه تکمیلی شرکتی به معنای دریافت مطالباتی است که شرکت بیمه متعهد به پرداخت آن‌ها شده است. هر شرکت بیمه تکمیلی روش متفاوتی برای پرداخت خسارت بیمه در نظر می‌گیرد. کارگزاری نماد بیمه دو راه مختلف برای دریافت خسارت مستقیم در بیمه درمان تکمیلی شرکتی پیشنهاد می‌کند. شما می‌توانید براساس نیاز خود از این دو روش استفاده کنید.
 
روش اول دریافت خسارت در صورت مراجعه به مراکز درمانی غیر طرف قرارداد شرکت بیمه: 
چنانچه بیمه‌گذار به مراکز درمانی غیر طرف‌ قرارداد مراجعه کند، کارگزاری نماد بیمه بر اساس تعهدات خود، در کنار بیمه گذار خواهد بود. بعد از مراجعه به مراکز درمانی غیر طرف قرار داد برای دریافت خسارت بیمه تکمیلی باید مدارک مربوطه را به کارگزاری نماد بیمه تحویل دهید. یکی از خدمات شرکت کارگزاری نماد بیمه به مشتریان محترم، جمع آوری مدارک خسارت از محل شرکت به طور منظم و پیگیری از شرکت های بیمه جهت پرداخت به موقع خسارت است. 
 
روش دوم استفاده از معرفی نامه آنلاین:
شما می‌توایند به سایت شرکت کارگزاری نماد بیمه مراجعه نموده و از بین مراکز درمانی طرف قرارداد، مرکز درمانی مورد نظرتان را انتخاب کرده و با فقط با ارائه کد ملی از خدمات درمان تکمیلی مطابق قرارداد استفاده و در سریع‌ترین زمان ممکن فرآیند درمانی را آغاز کنید.
 
 

مزایای استفاده از بیمه درمان تکمیلی شرکتی

شرکت کارگزاری نماد بیمه همواره در تلاش است تا بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات بیمه درمان تکمیلی را به بیمه شدگان عزیز ارائه کند. علاوه بر این، یکی از اهداف این شرکت پوشش گسترده نیازهای بیمه‌ای شرکت‌های کوچک و بزرگ است. به همین دلیل خدمات متفاوتی را برای آن‌ها در نظر گرفته تا پاسخگوی نیاز آن‌ها باشد. شما با خرید بیمه درمان تکمیلی از طریق شرکت کارگزاری نماد بیمه ‌توانید از مزایای منحصر به فرد زیر بهره‌مند شد:
 • امکان ارائه بیمه درمان برای واحدهای کوچک صنعتی و خدماتی
 • استفاده از دو طرح مختلف برای سازمان‌های بالای ۷۰ نفر
 • صدور معرفی‌نامه آنلاین با ۸۰۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد در سراسر ‌کشور
 • امکان پرداخت اقساطی حق‌بیمه

خرید بیمه درمان تکمیلی شرکتی و برخورداری از ده‌ها مزایای منحصربه‌فرد

بیمه درمان تکمیلی شرکتی، خدمات منحصر به فردی را در اختیار شرکت‌های با تعداد کارکنان بیشتر از ۱۵ نفر قرار می‌دهد. مزایای منحصر به فرد و طرح‌های گوناگون این بیمه تکمیلی گروهی را به بهترین انتخاب برای بسیاری از شرکت‌ها تبدیل می‌کند. اگر به دنبال یک بیمه تکمیلی گروهی جامع با چتر پوششی گسترده هستید، خرید بیمه درمان تکمیلی شرکتی با مشاوره کارگزاری نماد بیمه بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۴۹۴۲۹۹۵ و ۰۲۱۴۴۹۴۲۹۷۶ با کارشناسان حرفه‌ای شرکت کارگزاری نماد بیمه تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما و ارائه راهنمایی‌های لازم برای تهیه بیمه تکمیلی گروهی هستند.
 
 

برخی از مشتریان نماد بیمه

 

سوالات پر تکرار 

 

بیمه تکمیلی شرکتی، صرفاً به سازمان‌ها و شرکت‌هایی که حداقل دارای 15 نفر بیمه شده اصلی و بیمه شده تحت تکفل باشند، قابل ارائه است.

کلیه بیمه شده‌های اصلی در بیمه تکمیلی شرکتی، می بایست دارای بیمه گر پایه نظیر بیمه تامین اجتماعی و بیمه خدمات درمانی که از طریق شرکت تابعه خود باشند.

افراد متقاضی بیمه تکمیلی شرکتی می بایست به دلیلی، غیر از بیمه درمان به دور یکدیگر جمع شده باشند.

حداقل ۵۰ درصد لیست تامین اجتماعی (بیمه گر پایه) مربوط به کارفرما یا بیمه گذار، می بایست متقاضی بیمه تکمیلی شرکتی باشند.

یکی از مهمترین نیازهای شرکت‌ها یا کارگاه‌های کمتر از 15 نفر برای کارکنان خود بیمه درمان تکمیلی است، اما از آنجاییکه شرکت‌های بیمه‌ای بر اساس قوانین بیمه‌ای و آئین نامه ۷۴ بیمه مرکزی ایران از ارائه خدمات بیمه درمان به ایشان خودداری می کنند، بهترین پیشنهاد برای این گروه‌ها، بیمه تکمیلی انفرادی یا بیمه تکمیلی خانواده می باشد.
شرکت‌ها می توانند با خرید بیمه درمان تکمیلی انفرادی، علاوه بر بهره‌مندی از معافیت‌های مالیاتی برای خود، کلیه خدمات درمانی را نیز برای کارکنان خود تامین نمایند، همچنین در صورتیکه شخصی جزء لیست بیمه‌ تامین اجتماعی آن شرکت نبود نیز بتواند از خدمات بیمه تکمیلی استفاده نماید.

 1. تجمیع رشته‌های بیمه‌ای مختلف از قبیل بیمه مسئولیت مدنی کارفرما، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر و حوادث یا جمع کل حق بیمه‌های پرداختی به غیر از درمان تکمیلی در کاهش نرخ بیمه درمان شرکتی موثر است.
 2. ضریب خسارات گذشته بیمه گذار در بیمه درمان شرکتی، در کاهش یا افزایش حق بیمه، تاثیر گذار است.
 3. میانگین سنی بیمه شدگان در تعیین حق بیمه درمان تکمیلی شرکتی٬ تاثیر گذار است.
 4. نوع فعالیت بیمه گذار در تعیین حق بیمه درمان شرکتی موثر است.
 5. تعداد بیمه شدگان شامل بیمه شده اصلی و تحت تکفل در کاهش یا افزایش حق بیمه تکمیلی شرکتی٬ تاثیر گذار است.
 6. میزان فرانشیز در کاهش یا افزایش حق بیمه درمان شرکتی٬ تاثیر گذار است.
 7. استعلام قیمت بیمه درمان شرکتی، پس از تکمیل فرم پیشنهاد یا نامه درخواست کتبی و اطلاعات مربوطه به نوع تعهدات و تعداد بیمه شدگان) اعلام می گردد.

خرید بیمه تکمیلی شرکتی توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها نیازمند تکمیل مدارک و ارائه برخی اطلاعات است که به شرح ذیل می باشد.

۱- تکمیل فرم پیشنهاد بیمه تکمیلی شرکتی به همراه مهر و امضاء بیمه گذار

۲- انتخاب پوشش‌ها و تعهدات بیمه تکمیلی شرکتی توسط بیمه گذار

۳- اعلام قیمت بیمه تکمیلی شرکتی بیمه گذار بابت قرارداد سال گذشته (در صورت امکان)

۴- معرفی حق بیمه قابل تجمیع سایر رشته‌های بیمه‌ای مربوط به بیمه گذار

۵- اعلام ضریب خسارت بیمه تکمیلی قرارداد سال گذشته (درصورت امکان)

پوشش‌های درمانی قابل ارائه در بیمه تکمیلی شرکتی مطابق با قوانین بیمه مرکزی و آیین نامه‌های مربوط به بیمه درمان تکمیلی ارائه خواهد شد که به شرح ذیل می باشد.
بیمه گذار می‌تواند با توجه به قوانین بیمه‌ای و محدودیت‌های ارائه پوشش‌ها بسته به تعداد نفرات و متقضایان بیمه تکمیلی، پوشش‌های مورد نظر خود را با میزان تعهدات هر یک را انتخاب و تعیین نماید.

 • پرداخت هزینه‌های بیمارستانی
 • پرداخت هزینه‌های جراحی
 • پرداخت هزینه‌های زایمان
 • پرداخت هزینه‌های نازایی
 • پرداخت هزینه‌های پاراکلینیکی
 • پرداخت هزینه‌های دندانپزشکی
 • پرداخت هزینه‌های آزمایشات پزشکی
 • پرداخت هزینه‌های ویزیت و دارو
 • پرداخت هزینه‌های رفع عیوب انکساری
 • پرداخت هزینه‌های جراحی‌های مجاز سرپایی
 • پرداخت هزینه‌های تهیه اعضاء طبیعی بدن
 • پرداخت هزینه‌های تهیه اورتز
 • پرداخت هزینه‌های تشخیص بیماری‌ها و ناهنجاری های جنین
 • پرداخت هزینه‌های خرید عینک و لنز تماسی طبی
 • پرداخت هزینه‌های عصا و سمعک

بنا بر قانون مالیات‌های مستقیم، حق بیمه درمان تکمیلی جزء هزینه‌های قابل قبول مالیاتی می باشد، کلیه کارفرمایان می‌توانند حق بیمه درمان تکمیلی کارکنان خود را به عنوان هزینه قابل قبول اعلام نماید.
از گذشته این روال در بیمه تکمیلی شرکتی قرار داشته و شرکت‌ها یا سازمان‌ها لیست پرداختی‌های خود را به شرکت‌های بیمه گر بابت بیمه تکمیلی بابت هزینه سالیانه خود با سازمان امور مالیاتی اعلام می‌نمودند.

بر اساس قانون مالیاتی، اشخاص حقیقی و حقوقی می بایست کلیه اسناد مربوط به خرید خود را با مستندات لازم و کافی ارائه نمایند، مدارک لازم برای استفاده از معافیت مالیاتی بیمه تکمیلی ، می‌بایست مدارک ذیل تکمیل گردد.

 • تصویر بیمه نامه درمان تکمیلی صادره برای هر شخص بصورت جداگانه
 • تصویر چک صادره بابت کل حق بیمه‌های درمان تکمیلی در وجه شرکت بیمه
 • رسید مالی ثبت شده در نرم افزار بیمه گر – بیمه گذار پرداخت کننده به نام شرکت (شخص حقوقی)
 • نامه گزارش خرید بیمه تکمیلی انفرادی شامل تعداد و نام افراد، شماره چک‌ها و کل حق بیمه توسط نمایندگی یا شرکت بیمه